KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 13988217
nr 1398 8217
Gustaf Herbert Carlsson
(1912-1991), Sverige
Gouache, Blomsterstilleben. Signerad. Motivet: 48x60cm, yttermått inklusive ram: 73x85cm
Gustaf Herbert Carlsson, bildkonstnär född 1912, död 1991.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 maj 2021
kl 20:57:20
24/5 18:16:49
Gustaf Herbert Carlsson
Läs mer om Gustaf Herbert Carlsson
Gouache